Gulungan Kertas Sublimasi Pewarna Kilang China Dicetak di Guangzhou Kertas Sublimasi Pemindahan 50g 70g 90g 100g
Gulungan Kertas Sublimasi Pewarna Kilang China Dicetak di Guangzhou Kertas Sublimasi Pemindahan 50g 70g 90g 100g
Penerangan Produk:
| Nama Produk | Kertas Pemindahan Sublimasi Pewarna |
| Penerangan | 100% Poliester,Fabrik Regangan |
| Dakwat | Pencetak Sublimasi |
| Ketebalan | Ringan |
| Warna | Putih Tulen |
| Berat | 31/38/40/50/70/90gsm(±5g) |
| Permohonan | Pakaian, tekstil, pakaian, langsir |
| Lebar maksimum | 3.2/5m |
| Panjang piawai | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Masa Utama | 20-30 hari bekerja |
| Pakej | Htiub ard dengan beg tenunan atau filem gelembung udara |
Ciri-ciri:
1. Bebas PVC/ Bebas ftalat
2. Tahan Koyak
3. anti-UV
4. Mesra alam
5. Hasil pemindahan tertinggi
Permohonan:
1. pagar jaring
2. bendera pantai
3. bendera bulu
4. Luar
Tulis mesej anda di sini dan hantarkannya kepada kami










