Bahan Pencahayaan Belakang Sublimasi Pewarna 260gsm Poliester Tenunan Licin dengan Penghantaran Cahaya dan Prestasi Warna yang Cemerlang
Bahan Pencahayaan Belakang Sublimasi Pewarna 260gsm Poliester Tenunan Licin dengan Penghantaran Cahaya dan Prestasi Warna yang Cemerlang
Penerangan Produk:
| Nama Produk | Bahan Pencahayaan Belakang Sublimasi Pewarna Poliester Tenunan Licin |
| Penerangan | 100% Poliester |
| Dakwat | Pemindahan Kertas Sub Pewarna Langsung, Sub Pewarna |
| Ketebalan | Berat Sederhana |
| Warna | bahagian hadapan putih dan belakang hitam |
| Berat | 260gsm (±5g) |
| Permohonan | Luar, sepanduk, tenunan & dikait |
| Lebar maksimum | 1.07m/1.27m/1.37m/1.52m |
| Panjang piawai | 100m/120m |
| Masa Utama | 20-30 hari bekerja |
| Pakej | Kertas kraft/tiub keras |
Ciri-ciri:
1. Kalis air
2. Tahan Koyak
3. Cepat Kering
4. Mesra alam
5. Penembusan yang baik
Permohonan:
1. pagar jaring
2. Pakaian Aktif
3. bendera bulu
4. Luar
Tulis mesej anda di sini dan hantarkannya kepada kami










