Fabrik Sekat Tenunan 250gsm untuk Bendera Sekat Tenun Sublimasi Pewarna Berganda
Fabrik Sekat Tenunan 250gsm untuk Bendera Sekat Tenun Sublimasi Pewarna Berganda
Penerangan Produk:
| Nama Produk | Fabrik Sekat Tenun untuk Pewarna Sublimasi Berganda |
| Penerangan | Fabrik blok tenunan tiga bertekstur 100% poliester |
| Dakwat | percetakan inkjet, percetakan digital |
| Ketebalan | Berat Sederhana |
| Warna | struktur putih/hitam/putih |
| Berat | 250gsm (±5g) |
| Permohonan | lengan gantung, bendera sisi dua |
| Lebar maksimum | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Panjang piawai | 80m/100m/150m/gulungan jumbo |
| Masa Utama | 20-30 hari bekerja |
| Pakej | Htiub ard dengan beg tenunan atau filem gelembung udara |
Ciri-ciri:
1. Bebas PVC/ Bebas ftalat
2. Tahan Koyak
3. anti-UV
4. Mesra alam
5. Kalis Api
Permohonan:
1. Hiasan rumah
2. pembiakan seni
3. fabrik bercahaya belakang
4. kotak cahaya
Tulis mesej anda di sini dan hantarkannya kepada kami










