Fabrik Poliester 180gsm Percetakan Pemindahan Sublimasi Pewarna Fabrik Bercahaya Belakang untuk Kotak Lampu Siling
Fabrik Poliester 180gsm Percetakan Pemindahan Sublimasi Pewarna Fabrik Bercahaya Belakang untuk Kotak Lampu Siling
Penerangan Produk:
| Nama Produk | Pencetakan Pemindahan Pewarna Fabrik Poliester dengan Lampu Latar |
| Penerangan | Fabrik Sublimasi Pewarna Poliester 100% |
| Dakwat | Dakwat pemejalwapan pewarna/pemindahan/Lateks/UV |
| Ketebalan | Ringan |
| Warna | White |
| Berat | 50-550gsmgsm(±5g) |
| Permohonan | Kain sepanduk/Kain bendera |
| Lebar maksimum | 1-3.2m |
| Panjang piawai | 100m/120m |
| Masa Utama | 20-30 hari bekerja |
| Pakej | Htiub ard dengan beg tenunan atau filem gelembung udara |
Ciri-ciri:
1. Bebas PVC/ Bebas ftalat
2. Tahan Koyak
3. anti-UV
4. Mesra alam
5. Penembusan yang baik
Permohonan:
1. Hiasan Rumah
2. Kusyen Tekstil
3. bendera bulu
4. Luar
Tulis mesej anda di sini dan hantarkannya kepada kami










