Fabrik Bendera Jaring Rajutan Sublimasi Pewarna 115GSM untuk Bendera Pantai Jaring Luar
Fabrik Bendera Jaring Rajutan Sublimasi Pewarna 115GSM untuk Bendera Pantai Jaring Luar
Penerangan Produk:
| Nama Produk | Fabrik Bendera Rajutan Sublimasi Pewarna |
| Penerangan | Mesh,100% Poliester |
| Dakwat | Pemindahan Kertas Sub Pewarna Langsung, Sub Pewarna |
| Ketebalan | Berat Sederhana |
| Warna | White |
| Berat | 115gsm (±5g) |
| Permohonan | Fketinggalan,sepanduk |
| Lebar maksimum | 90/110/130/160/180/220/260/320cm |
| Panjang piawai | 100m/120m |
| Masa Utama | 20-30 hari bekerja |
| Pakej | Htiub ard dengan beg tenunan atau filem gelembung udara |
Ciri-ciri:
1. Bebas PVC/ Bebas ftalat
2. Tahan Koyak
3. anti-UV
4. Mesra alam
5. Penembusan yang baik
Permohonan:
1. pagar jaring
2. bendera pantai
3. bendera bulu
4. Luar
Tulis mesej anda di sini dan hantarkannya kepada kami









