Fabrik Bendera Pongee 100D Pewarnaan Sublimasi Dakwat Pancut Terus 100gsm Fabrik Kosong Poliester Lembut Mudah Dijahit Fabrik Bendera
Fabrik Bendera Pongee 100D Pewarnaan Sublimasi Dakwat Pancut Terus 100gsm Fabrik Kosong Poliester Lembut Mudah Dijahit Fabrik Bendera
Penerangan Produk:
| Nama Produk | Pewarnaan Sublimasi Fabrik Bendera Pongee 100D |
| Penerangan | Oxford,100% Poliester |
| Dakwat | Pemindahan Kertas Sub Pewarna Langsung, Sub Pewarna |
| Ketebalan | Berat Sederhana |
| Warna | White |
| Berat | 100gsm(±5g) |
| Permohonan | Luar, sepanduk, tenunan & dikait |
| Lebar maksimum | 90-320cm |
| Panjang piawai | 100m/120m |
| Masa Utama | 20-30 hari bekerja |
| Pakej | Htiub ard dengan beg tenunan atau filem gelembung udara |
Ciri-ciri:
1. Kalis air
2. Tahan Koyak
3. Cepat Kering
4. Mesra alam
5. Penembusan yang baik
Permohonan:
1. pagar jaring
2. Pakaian Aktif
3. bendera bulu
4. Luar
Tulis mesej anda di sini dan hantarkannya kepada kami










