„Printtek“ 50D 78 g/m² storio balti poliesterio sublimaciniai audiniai, austi spausdinti vandeniui atsparūs poliesterio audiniai
„Printtek“ 50D 78 g/m² storio balti poliesterio sublimaciniai audiniai, austi spausdinti vandeniui atsparūs poliesterio audiniai
Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | Dažų sublimacijos megzto tinklelio vėliavos audinys |
| Aprašymas | 50D * T400 audinys100 % poliesteris |
| Rašalas | „Dye Sub Direct“, „Dye Sub“ popieriaus perkėlimas |
| Storis | Vidutinio svorio |
| Spalva | Whitas |
| Svoris | 75 g/m²±5g) |
| Paraiška | Fatsilieka,reklaminės juostos |
| Maksimalus plotis | 160 cm |
| Standartinis ilgis | 100 m / 120 m |
| Pristatymo laikas | 20–30 darbo dienų |
| Paketas | Hkietas vamzdelis su austais maišeliais arba oro burbuliukų plėvelėmis |
Savybės:
1. Atsparus vandeniui
2. Atsparus ašaroms
3. Greitai džiūstantis
4. Atsparumas vėjui
5. Geras įsiskverbimas
Taikymas:
1. tinklinė tvora
2. Sportinė apranga
3. plunksninės vėliavos
4. Lauke
Parašykite savo žinutę čia ir išsiųskite ją mums










