Individualus dydis 70g, 90g, 100g šilumos perdavimo dažų sublimacijos spausdinimo popierius
Individualus dydis 70g, 90g, 100g šilumos perdavimo dažų sublimacijos spausdinimo popierius
Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | Pasirinktinio dydžio spalvotas poliesterio spausdinimo įtempimo audinys |
| Aprašymas | 100% poliesteris |
| Rašalas | Karšto perkėlimo spausdinimas, skaitmeninė spauda, šilkografija |
| Storis | Vidutinio svorio |
| Spalva | grynai balta |
| Svoris | 70 g, 90 g, 100 g |
| Paraiška | drabužiai; tekstilė; drabužiai, užuolaidos |
| Sdydis | 17 colių / 42 cm25 colių / 61 cm, 73 colių / 183 cm |
| Standartinis ilgis | 100 m / 120 m |
| Pristatymo laikas | 20–30 darbo dienų |
| Paketas | Hkietas vamzdelis su austais maišeliais arba oro burbuliukų plėvelėmis |
Savybės:
1. Be PVC / ftalatų
2. Atsparus ašaroms
3.anti-UV
4. Ekologiškas
5. Geras įsiskverbimas
Taikymas:
1. tinklinė tvora
2. paplūdimio vėliavos
3. plunksninės vėliavos
4. Lauke
Parašykite savo žinutę čia ir išsiųskite ją mums










