Individualaus dizaino poliesterio dažų sublimacijos spausdinimo audinio drobė
Individualaus dizaino poliesterio dažų sublimacijos spausdinimo audinio drobė
Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | Poliesterio dažų sublimacijos spausdinimo audinio drobė |
| Aprašymas | 100% poliesteris |
| Rašalas | rašalinis spausdinimas, skaitmeninis spausdinimas |
| Storis | Vidutinio svorio |
| Spalva | Whitas |
| Svoris | 110 g/m²±5g) |
| Paraiška | Vėliavos, ekranas, priekinis apšvietimas ir kt |
| Maksimalus plotis | 90–250 cm |
| Standartinis ilgis | 80 m / 100 m / 150 m / didelis ritinėlis |
| Pristatymo laikas | 20–30 darbo dienų |
| Paketas | Hkietas vamzdelis su austais maišeliais arba oro burbuliukų plėvelėmis |
Savybės:
1. Be PVC / ftalatų
2. Atsparus ašaroms
3.anti-UV
4. Ekologiškas
5. Geras įsiskverbimas
Taikymas:
1. Namų dekoravimas
2. meno reprodukcija
3. apšviestas audinys
4. šviesos dėžutė
Parašykite savo žinutę čia ir išsiųskite ją mums










