Pasirinktinio dydžio spalvotas poliesterio spausdinimo įtempimo audinys, aukštos kokybės dažų sublimacijos staltiesė namų prekybos parodoms
Pasirinktinio dydžio spalvotas poliesterio spausdinimo įtempimo audinys, aukštos kokybės dažų sublimacijos staltiesė namų prekybos parodoms
Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | Pasirinktinio dydžio spalvotas poliesterio spausdinimo įtempimo audinys |
| Aprašymas | 100% poliesteris |
| Rašalas | Karšto perkėlimo spausdinimas, skaitmeninė spauda, šilkografija |
| Storis | Vidutinio svorio |
| Spalva | Whitas |
| Svoris | 150 g/m²±5g) |
| Paraiška | Namai, Laukas, Viešbutis, Vestuvės, Vakarėlis, Pokylis |
| Maksimalus plotis | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Standartinis ilgis | 100 m / 120 m |
| Pristatymo laikas | 20–30 darbo dienų |
| Paketas | Hkietas vamzdelis su austais maišeliais arba oro burbuliukų plėvelėmis |
Savybės:
1. Be PVC / ftalatų
2. Atsparus ašaroms
3.anti-UV
4. Ekologiškas
5. Geras įsiskverbimas
Taikymas:
1. tinklinė tvora
2. paplūdimio vėliavos
3. plunksninės vėliavos
4. Lauke
Parašykite savo žinutę čia ir išsiųskite ją mums










