Kinijos gamyklos dažų sublimacijos popieriaus ritinėlis, spausdintas Guangdžou, perkėlimo sublimacijos popierius 50 g 70 g 90 g 100 g
Kinijos gamyklos dažų sublimacijos popieriaus ritinėlis, spausdintas Guangdžou, perkėlimo sublimacijos popierius 50 g 70 g 90 g 100 g
Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | Dažų sublimacijos perkėlimo popierius |
| Aprašymas | 100% poliesteris,Tamprus audinys |
| Rašalas | Sublimacinis spausdintuvas |
| Storis | Lengvas svoris |
| Spalva | Gryna balta |
| Svoris | 31/38/40/50/70/90 g/m²±5g) |
| Paraiška | Drabužiai, tekstilė, drabužiai, užuolaidos |
| Maksimalus plotis | 3,2/5 m |
| Standartinis ilgis | 300/500/1000/1500/3000/10000 m |
| Pristatymo laikas | 20–30 darbo dienų |
| Paketas | Hkietas vamzdelis su austais maišeliais arba oro burbuliukų plėvelėmis |
Savybės:
1. Be PVC / ftalatų
2. Atsparus ašaroms
3.anti-UV
4. Ekologiškas
5. Didžiausias perdavimo našumas
Taikymas:
1. tinklinė tvora
2. paplūdimio vėliavos
3. plunksninės vėliavos
4. Lauke
Parašykite savo žinutę čia ir išsiųskite ją mums










