Reklaminė spausdinimo medžiaga Dažų sublimacija Vėliavos reklaminis audinys Tekstilės įvyniojimas Megztas poliesterio sublimacijos vėliavos audinio ritinys
Reklaminė spausdinimo medžiaga Dažų sublimacija Vėliavos reklaminis audinys Tekstilės įvyniojimas Megztas poliesterio sublimacijos vėliavos audinio ritinys
Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | Dažų sublimacijos tekstilės įvyniojimas iš megzto poliesterio |
| Aprašymas | 100% poliesteris,Pledas |
| Rašalas | „Dye Sub Direct“, „Dye Sub“ popieriaus perkėlimas |
| Storis | Lengvas svoris |
| Spalva | Whitas |
| Svoris | 110 g/m² arba pagal užsakymą |
| Paraiška | Fatsilieka,reklaminės juostos |
| Maksimalus plotis | 1–3,2 m |
| Standartinis ilgis | 100 m / 110 jardų |
| Pristatymo laikas | 20–30 darbo dienų |
| Paketas | Hkietas vamzdelis su austais maišeliais arba oro burbuliukų plėvelėmis |
Savybės:
1. Be PVC, aplinkai nekenksmingas
2. Atsparus ašaroms
3.PERDIRBTI siūlai gaminami
4. Spalvų paryškinimas
5. Atsparus raukšlėms
Taikymas:
1. Megztas apvyniojimas
2. paplūdimio vėliavos
3. plunksninės vėliavos
4. Lauke
Parašykite savo žinutę čia ir išsiųskite ją mums










