260 g/m² storio dažų sublimacijos būdu apšviesta medžiaga, lygus austas poliesteris, pasižymintis puikiu šviesos pralaidumu ir spalvų atkūrimu.
260 g/m² storio dažų sublimacijos būdu apšviesta medžiaga, lygus austas poliesteris, pasižymintis puikiu šviesos pralaidumu ir spalvų atkūrimu.
Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | Dažų sublimacijos apšvietimu medžiaga Lygus austas poliesteris |
| Aprašymas | 100% poliesteris |
| Rašalas | „Dye Sub Direct“, „Dye Sub“ popieriaus perkėlimas |
| Storis | Vidutinio svorio |
| Spalva | baltas priekis ir juodas galas |
| Svoris | 260 g/m²±5g) |
| Paraiška | Lauko, reklaminis, austas ir megztas |
| Maksimalus plotis | 1,07 m / 1,27 m / 1,37 m / 1,52 m |
| Standartinis ilgis | 100 m / 120 m |
| Pristatymo laikas | 20–30 darbo dienų |
| Paketas | Kraftpopieris / kietas vamzdelis |
Savybės:
1. Atsparus vandeniui
2. Atsparus ašaroms
3. Greitai džiūstantis
4. Ekologiškas
5. Geras įsiskverbimas
Taikymas:
1. tinklinė tvora
2. Sportinė apranga
3. plunksninės vėliavos
4. Lauke
Parašykite savo žinutę čia ir išsiųskite ją mums










