250 g/m² austas blokuojantis audinys, skirtas dažų sublimacijai, dvipusėms blokuojančioms vėliavėlėms
250 g/m² austas blokuojantis audinys, skirtas dažų sublimacijai, dvipusėms blokuojančioms vėliavėlėms
Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | Austas blokuojantis audinys, skirtas dažų sublimacijai iš dviejų pusių |
| Aprašymas | 100 % poliesterio tekstūruotas trigubo austo blokuojantis audinys |
| Rašalas | rašalinis spausdinimas, skaitmeninis spausdinimas |
| Storis | Vidutinio svorio |
| Spalva | balta / juoda / balta struktūra |
| Svoris | 250 g/m²±5g) |
| Paraiška | kabančios rankovės, dvipusės vėliavėlės |
| Maksimalus plotis | 320 cm–280 cm–160 cm–150 cm |
| Standartinis ilgis | 80 m / 100 m / 150 m / didelis ritinėlis |
| Pristatymo laikas | 20–30 darbo dienų |
| Paketas | Hkietas vamzdelis su austais maišeliais arba oro burbuliukų plėvelėmis |
Savybės:
1. Be PVC / ftalatų
2. Atsparus ašaroms
3.anti-UV
4. Ekologiškas
5.Ugnį slopinantis
Taikymas:
1. Namų dekoravimas
2. meno reprodukcija
3. apšviestas audinys
4. šviesos dėžutė
Parašykite savo žinutę čia ir išsiųskite ją mums










