180 g/m² poliesterio audinio dažų sublimacijos perkėlimo spausdinimas su foniniu apšvietimu lubų šviesos dėžutės audiniu
180 g/m² poliesterio audinio dažų sublimacijos perkėlimo spausdinimas su foniniu apšvietimu lubų šviesos dėžutės audiniu
Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | Poliesterio audinio dažų sublimacijos perkėlimo spausdinimas su apšvietimu |
| Aprašymas | 100 % poliesterio sublimacinis audinys |
| Rašalas | Dažų sublimacinis rašalas / perkėlimas / lateksas / UV |
| Storis | Lengvas svoris |
| Spalva | Whitas |
| Svoris | 50–550 g/m²±5g) |
| Paraiška | reklaminio skydelio audinys / vėliavos audinys |
| Maksimalus plotis | 1–3,2 m |
| Standartinis ilgis | 100 m / 120 m |
| Pristatymo laikas | 20–30 darbo dienų |
| Paketas | Hkietas vamzdelis su austais maišeliais arba oro burbuliukų plėvelėmis |
Savybės:
1. Be PVC / ftalatų
2. Atsparus ašaroms
3.anti-UV
4. Ekologiškas
5. Geras įsiskverbimas
Taikymas:
1. Namų dekoras
2. Tekstilės pagalvėlė
3. plunksninės vėliavos
4. Lauke
Parašykite savo žinutę čia ir išsiųskite ją mums










