115GSM dažų sublimacijos megzto tinklelio vėliavų audinys lauko tinklelio paplūdimio vėliavoms
115GSM dažų sublimacijos megzto tinklelio vėliavų audinys lauko tinklelio paplūdimio vėliavoms
Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | Dažų sublimacijos megzto tinklelio vėliavos audinys |
| Aprašymas | Mšvarkas, 100% poliesteris |
| Rašalas | „Dye Sub Direct“, „Dye Sub“ popieriaus perkėlimas |
| Storis | Vidutinio svorio |
| Spalva | Whitas |
| Svoris | 115 g/m²±5g) |
| Paraiška | Fatsilieka,reklaminės juostos |
| Maksimalus plotis | 90/110/130/160/180/220/260/320 cm |
| Standartinis ilgis | 100 m / 120 m |
| Pristatymo laikas | 20–30 darbo dienų |
| Paketas | Hkietas vamzdelis su austais maišeliais arba oro burbuliukų plėvelėmis |
Savybės:
1. Be PVC / ftalatų
2. Atsparus ašaroms
3.anti-UV
4. Ekologiškas
5. Geras įsiskverbimas
Taikymas:
1. tinklinė tvora
2. paplūdimio vėliavos
3. plunksninės vėliavos
4. Lauke
Parašykite savo žinutę čia ir išsiųskite ją mums









