100D Pongee vėliavos audinio sublimacinis dažymas tiesioginiu rašaliniu spausdinimu 100gsm poliesterio tuščias audinys minkštas lengvai siuvamas vėliavos audinys
100D Pongee vėliavos audinio sublimacinis dažymas tiesioginiu rašaliniu spausdinimu 100gsm poliesterio tuščias audinys minkštas lengvai siuvamas vėliavos audinys
Produktų aprašymas:
| Produkto pavadinimas | 100D Pongee vėliavos audinio sublimacinis dažymas |
| Aprašymas | Oksfordas100 % poliesteris |
| Rašalas | „Dye Sub Direct“, „Dye Sub“ popieriaus perkėlimas |
| Storis | Vidutinio svorio |
| Spalva | Whitas |
| Svoris | 100 g/m²±5g) |
| Paraiška | Lauko, reklaminis, austas ir megztas |
| Maksimalus plotis | 90–320 cm |
| Standartinis ilgis | 100 m / 120 m |
| Pristatymo laikas | 20–30 darbo dienų |
| Paketas | Hkietas vamzdelis su austais maišeliais arba oro burbuliukų plėvelėmis |
Savybės:
1. Atsparus vandeniui
2. Atsparus ašaroms
3. Greitai džiūstantis
4. Ekologiškas
5. Geras įsiskverbimas
Taikymas:
1. tinklinė tvora
2. Sportinė apranga
3. plunksninės vėliavos
4. Lauke
Parašykite savo žinutę čia ir išsiųskite ją mums










