Grosir Gulungan Kertas Putih Kualitas Tinggi 100gsm Ukuran sing Bisa Disesuaikan Kain Cetak Sublimasi Jersey Kecepatan Transfer Tinggi Tekstil
Grosir Gulungan Kertas Putih Kualitas Tinggi 100gsm Ukuran sing Bisa Disesuaikan Kain Cetak Sublimasi Jersey Kecepatan Transfer Tinggi Tekstil
Katrangan Produk:
| Jeneng Produk | Kain Cetak Sublimasi Jersey kanthi Kecepatan Transfer Tinggi Tekstil |
| Katrangan | Ditrapake kanggo nyebarake tinta lan kain poliester |
| Tinta | Transfer Kertas Sub Pewarna Langsung, Sub Pewarna |
| Kekandelan | Bobot Sedheng |
| Werna | White |
| Bobot | 40/50/60/70/90/100gsm(±5g) |
| Aplikasi | Fketinggalan,spanduk |
| Ambane maksimal | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Dawane standar | 100m/120m |
| Wektu Pamimpin | 20-30 dina kerja |
| Paket | Htabung ard nganggo tas anyaman utawa film gelembung udara |
Fitur-fitur:
1. Tahan banyu
2. Tahan Sobek
3. Cepet Garing
4. Tahan Angin
5. Penetrasi sing apik
Aplikasi:
1. pager bolong
2. Sandhangan aktif
3. gendera wulu
4. Ing njaba ruangan
Tulis pesenmu ing kene lan kirim menyang kita










