Sublimasi Pewarna Kain Rajutan Poliester Gulung kanggo Gendéra
Sublimasi Pewarna Kain Rajutan Poliester Gulung kanggo Gendéra
Katrangan Produk:
| Jeneng Produk | Sublimasi Pewarna Kain Rajutan Poliester Gulung kanggo Gendéra |
| Katrangan | 100% Poliester,Kain Peregangan |
| Tinta | Transfer Kertas Sub Pewarna Langsung, Sub Pewarna |
| Kekandelan | Bobot entheng |
| Werna | White |
| Bobot | 110gsm (±5g) |
| Aplikasi | Fketinggalan,spanduk |
| Ambane maksimal | 3.2/5m |
| Dawane standar | 100m/120m |
| Wektu Pamimpin | 20-30 dina kerja |
| Paket | Htabung ard nganggo tas anyaman utawa film gelembung udara |
Fitur-fitur:
1. Bebas PVC/ Bebas Phthalate
2. Tahan Sobek
3. anti-UV
4. Ramah lingkungan
5. Penetrasi sing apik
Aplikasi:
1. pager bolong
2. gendera pantai
3. gendera wulu
4. Ing njaba ruangan
Tulis pesenmu ing kene lan kirim menyang kita










