Kertas Cetak Sublimasi Pewarna Transfer Panas Ukuran Khusus 70g, 90g, 100g
Kertas Cetak Sublimasi Pewarna Transfer Panas Ukuran Khusus 70g, 90g, 100g
Katrangan Produk:
| Jeneng Produk | Kain Ketegangan Cetak Poliester Warna Penuh Ukuran Khusus |
| Katrangan | 100% Poliester |
| Tinta | Cetak transfer panas, Cetak digital, Cetak Sablon Sutra |
| Kekandelan | Bobot Sedheng |
| Werna | putih murni |
| Bobot | 70g, 90g, 100g |
| Aplikasi | sandhangan; tekstil; sandhangan, gorden |
| Sukuran | 17"/42CM,25"/61CM,73"/183CM |
| Dawane standar | 100m/120m |
| Wektu Pamimpin | 20-30 dina kerja |
| Paket | Htabung ard nganggo tas anyaman utawa film gelembung udara |
Fitur-fitur:
1. Bebas PVC/ Bebas Phthalate
2. Tahan Sobek
3. anti-UV
4. Ramah lingkungan
5. Penetrasi sing apik
Aplikasi:
1. pager bolong
2. gendera pantai
3. gendera wulu
4. Ing njaba ruangan
Tulis pesenmu ing kene lan kirim menyang kita










