Kain Kanvas Cetak Sublimasi Pewarna Poliester Desain Khusus
Kain Kanvas Cetak Sublimasi Pewarna Poliester Desain Khusus
Katrangan Produk:
| Jeneng Produk | Kain Kanvas Cetak Sublimasi Pewarna Poliester |
| Katrangan | 100% Poliester |
| Tinta | percetakan inkjet, percetakan digital |
| Kekandelan | Bobot Sedheng |
| Werna | White |
| Bobot | 110gsm (±5g) |
| Aplikasi | Gendéra, Layar, Lampu ngarep, lan liya-liyane |
| Ambane maksimal | 90-250cm |
| Dawane standar | 80m/100m/150m/gulungan jumbo |
| Wektu Pamimpin | 20-30 dina kerja |
| Paket | Htabung ard nganggo tas anyaman utawa film gelembung udara |
Fitur-fitur:
1. Bebas PVC/ Bebas Phthalate
2. Tahan Sobek
3. anti-UV
4. Ramah lingkungan
5. Penetrasi sing apik
Aplikasi:
1. Dekorasi omah
2. reproduksi seni
3. kain sing diterangi cahya mburi
4. kothak lampu
Tulis pesenmu ing kene lan kirim menyang kita










