Gulungan Kertas Sublimasi Pewarna Pabrik Cina Dicetak ing Guangzhou Kertas Sublimasi Transfer 50g 70g 90g 100g
Gulungan Kertas Sublimasi Pewarna Pabrik Cina Dicetak ing Guangzhou Kertas Sublimasi Transfer 50g 70g 90g 100g
Katrangan Produk:
| Jeneng Produk | Kertas Transfer Sublimasi Pewarna |
| Katrangan | 100% Poliester,Kain Peregangan |
| Tinta | Printer Sublimasi |
| Kekandelan | Bobot entheng |
| Werna | Putih Murni |
| Bobot | 31/38/40/50/70/90gsm(±5g) |
| Aplikasi | Sandhangan, tekstil, sandhangan, gorden |
| Ambane maksimal | 3.2/5m |
| Dawane standar | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Wektu Pamimpin | 20-30 dina kerja |
| Paket | Htabung ard nganggo tas anyaman utawa film gelembung udara |
Fitur-fitur:
1. Bebas PVC/ Bebas Phthalate
2. Tahan Sobek
3. anti-UV
4. Ramah lingkungan
5. Hasil transfer paling dhuwur
Aplikasi:
1. pager bolong
2. gendera pantai
3. gendera wulu
4. Ing njaba ruangan
Tulis pesenmu ing kene lan kirim menyang kita










