Bahan Sublimasi Pewarna 260gsm, Lampu Latar, Poliester Anyaman Halus kanthi Transmisi Cahya lan Performa Warna sing Apik banget
Bahan Sublimasi Pewarna 260gsm, Lampu Latar, Poliester Anyaman Halus kanthi Transmisi Cahya lan Performa Warna sing Apik banget
Katrangan Produk:
| Jeneng Produk | Bahan Sublimasi Pewarna Backlit Poliester Anyaman Halus |
| Katrangan | 100% Poliester |
| Tinta | Transfer Kertas Sub Pewarna Langsung, Sub Pewarna |
| Kekandelan | Bobot Sedheng |
| Werna | ngarep putih lan mburi ireng |
| Bobot | 260gsm (±5g) |
| Aplikasi | Outdoor, spanduk, anyaman & rajutan |
| Ambane maksimal | 1,07m/1,27m/1,37m/1,52m |
| Dawane standar | 100m/120m |
| Wektu Pamimpin | 20-30 dina kerja |
| Paket | Kertas kraft/tabung keras |
Fitur-fitur:
1. Tahan banyu
2. Tahan Sobek
3. Cepet Garing
4. Ramah lingkungan
5. Penetrasi sing apik
Aplikasi:
1. pager bolong
2. Sandhangan aktif
3. gendera wulu
4. Ing njaba ruangan
Tulis pesenmu ing kene lan kirim menyang kita










