Kain Tenun Block-out 250gsm kanggo Sublimasi Pewarna Bendera Block-out Sisi Ganda
Kain Tenun Block-out 250gsm kanggo Sublimasi Pewarna Bendera Block-out Sisi Ganda
Katrangan Produk:
| Jeneng Produk | Kain Anyaman Block-out kanggo Sublimasi Pewarna Sisi Ganda |
| Katrangan | Kain tenunan rangkap tiga bertekstur 100% poliester |
| Tinta | percetakan inkjet, percetakan digital |
| Kekandelan | Bobot Sedheng |
| Werna | struktur putih/ireng/putih |
| Bobot | 250gsm (±5g) |
| Aplikasi | lengen gantung, bendera sisih ganda |
| Ambane maksimal | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Dawane standar | 80m/100m/150m/gulungan jumbo |
| Wektu Pamimpin | 20-30 dina kerja |
| Paket | Htabung ard nganggo tas anyaman utawa film gelembung udara |
Fitur-fitur:
1. Bebas PVC/ Bebas Phthalate
2. Tahan Sobek
3. anti-UV
4. Ramah lingkungan
5. Tahan Api
Aplikasi:
1. Dekorasi omah
2. reproduksi seni
3. kain sing diterangi cahya mburi
4. kothak lampu
Tulis pesenmu ing kene lan kirim menyang kita










