Kain Poliester 180gsm Pewarna Transfer Sublimasi Kain Backlit kanggo Kotak Lampu Langit-langit
Kain Poliester 180gsm Pewarna Transfer Sublimasi Kain Backlit kanggo Kotak Lampu Langit-langit
Katrangan Produk:
| Jeneng Produk | Pencetakan Transfer Sublimasi Pewarna Kain Poliester kanthi Lampu Latar |
| Katrangan | Kain Sublimasi Pewarna Poliester 100% |
| Tinta | Tinta sublimasi pewarna/transfer/Lateks/UV |
| Kekandelan | Bobot entheng |
| Werna | White |
| Bobot | 50-550gsmgsm(±5g) |
| Aplikasi | Kain spanduk/Kain bendera |
| Ambane maksimal | 1-3.2m |
| Dawane standar | 100m/120m |
| Wektu Pamimpin | 20-30 dina kerja |
| Paket | Htabung ard nganggo tas anyaman utawa film gelembung udara |
Fitur-fitur:
1. Bebas PVC/ Bebas Phthalate
2. Tahan Sobek
3. anti-UV
4. Ramah lingkungan
5. Penetrasi sing apik
Aplikasi:
1. Dekorasi Omah
2. Bantalan Tekstil
3. gendera wulu
4. Ing njaba ruangan
Tulis pesenmu ing kene lan kirim menyang kita










