Kain Bendera Pongee 100D Pewarnaan Sublimasi Inkjet Langsung 100gsm Kain Poliester Kosong Lembut Mudah Dijahit Kain Bendera
Kain Bendera Pongee 100D Pewarnaan Sublimasi Inkjet Langsung 100gsm Kain Poliester Kosong Lembut Mudah Dijahit Kain Bendera
Katrangan Produk:
| Jeneng Produk | Pewarnaan Sublimasi Kain Bendera Pongee 100D |
| Katrangan | Oxford,100% Poliester |
| Tinta | Transfer Kertas Sub Pewarna Langsung, Sub Pewarna |
| Kekandelan | Bobot Sedheng |
| Werna | White |
| Bobot | 100gsm (±5g) |
| Aplikasi | Outdoor, spanduk, anyaman & rajutan |
| Ambane maksimal | 90-320cm |
| Dawane standar | 100m/120m |
| Wektu Pamimpin | 20-30 dina kerja |
| Paket | Htabung ard nganggo tas anyaman utawa film gelembung udara |
Fitur-fitur:
1. Tahan banyu
2. Tahan Sobek
3. Cepet Garing
4. Ramah lingkungan
5. Penetrasi sing apik
Aplikasi:
1. pager bolong
2. Sandhangan aktif
3. gendera wulu
4. Ing njaba ruangan
Tulis pesenmu ing kene lan kirim menyang kita










