Veleprodaja bijelog papira u roli visoke kvalitete, 100 g/m², prilagodljive veličine, visoka brzina prijenosa, sublimacijski tisak na tkanine od jerseyja
Veleprodaja bijelog papira u roli visoke kvalitete, 100 g/m², prilagodljive veličine, visoka brzina prijenosa, sublimacijski tisak na tkanine od jerseyja
Opis proizvoda:
| Naziv proizvoda | Tkanine za sublimacijski tisak na jerseyju s visokom stopom prijenosa |
| Opis | Primjenjuje se za disperziju tinte i poliesterske tkanine |
| Tinta | Izravni subtlačni prijenos boje, prijenos boje na papir |
| Debljina | Srednja težina |
| Boja | White |
| Težina | 40/50/60/70/90/100 g/m²±5g) |
| Primjena | Fzaostaje,transparenti |
| Maksimalna širina | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Standardna duljina | 100 m/120 m |
| Vrijeme isporuke | 20-30 radnih dana |
| Paket | Htvrda cijev s tkanim vrećicama ili folijama s mjehurićima zraka |
Značajke:
1. Vodootporan
2. Otporno na kidanje
3. Brzo sušenje
4. Otporno na vjetar
5. Dobra penetracija
Primjena:
1. mrežasta ograda
2. Aktivna odjeća
3. zastave od perja
4. Na otvorenom
Napišite svoju poruku ovdje i pošaljite nam je










