Sublimacija boje za role od poliesterskog pletenog platna za zastave
Sublimacija boje za role od poliesterskog pletenog platna za zastave
Opis proizvoda:
| Naziv proizvoda | Sublimacija boje za role od poliesterskog pletenog platna za zastave |
| Opis | 100% poliester,Rastezljiva tkanina |
| Tinta | Izravni subtlačni prijenos boje, prijenos boje na papir |
| Debljina | Mala težina |
| Boja | White |
| Težina | 110 g/m²±5g) |
| Primjena | Fzaostaje,transparenti |
| Maksimalna širina | 3,2/5 m |
| Standardna duljina | 100 m/120 m |
| Vrijeme isporuke | 20-30 radnih dana |
| Paket | Htvrda cijev s tkanim vrećicama ili folijama s mjehurićima zraka |
Značajke:
1. Bez PVC-a/ bez ftalata
2. Otporno na kidanje
3. anti-UV
4. Ekološki prihvatljivo
5. Dobra penetracija
Primjena:
1. mrežasta ograda
2. zastave za plažu
3. zastave od perja
4. Na otvorenom
Napišite svoju poruku ovdje i pošaljite nam je










