Polydex tkanina za sublimaciju u roli, 100% poliester, interlock jersey bijela tkanina za sublimacijski tisak
Polydex tkanina za sublimaciju u roli, 100% poliester, interlock jersey bijela tkanina za sublimacijski tisak
Opis proizvoda:
| Naziv proizvoda | Polydex tkanina za sublimaciju u roli od 100% poliesterske tkanine Interlock Jersey u bijeloj boji za sublimacijski tisak |
| Opis | 100% poliesterska pletena tkanina, mreža |
| Tinta | Izravni subtlačni prijenos boje, prijenos boje na papir |
| Debljina | Mala težina |
| Boja | White |
| Težina | 145 g/m²±5g) |
| Primjena | Tenda, Auto, Filc, Torba, Posteljina, Deka |
| Maksimalna širina | 58/60" |
| Standardna duljina | 100 m/120 m |
| Vrijeme isporuke | 20-30 radnih dana |
| Paket | Htvrda cijev s tkanim vrećicama ili folijama s mjehurićima zraka |
Značajke:
1. Bez PVC-a/ bez ftalata
2. Otporno na kidanje
3. anti-UV
4. Ekološki prihvatljivo
5. Dobra penetracija
Primjena:
1. mrežasta ograda
2. zastave za plažu
3. zastave od perja
4. Na otvorenom
Napišite svoju poruku ovdje i pošaljite nam je










