Prilagođena veličina 70g, 90g, 100g papira za sublimaciju boje za prijenos topline
Prilagođena veličina 70g, 90g, 100g papira za sublimaciju boje za prijenos topline
Opis proizvoda:
| Naziv proizvoda | Tkanina za zatezanje od poliestera u punoj boji prilagođene veličine |
| Opis | 100% poliester |
| Tinta | Vrući transfer tisak, digitalni tisak, sitotisak |
| Debljina | Srednja težina |
| Boja | čisto bijela |
| Težina | 70 g, 90 g, 100 g |
| Primjena | odjeća; tekstil; odjevni predmet, zavjesa |
| Sizmjeriti | 17"/42 cm,25"/61 cm, 73"/183 cm |
| Standardna duljina | 100 m/120 m |
| Vrijeme isporuke | 20-30 radnih dana |
| Paket | Htvrda cijev s tkanim vrećicama ili folijama s mjehurićima zraka |
Značajke:
1. Bez PVC-a/ bez ftalata
2. Otporno na kidanje
3. anti-UV
4. Ekološki prihvatljivo
5. Dobra penetracija
Primjena:
1. mrežasta ograda
2. zastave za plažu
3. zastave od perja
4. Na otvorenom
Napišite svoju poruku ovdje i pošaljite nam je










