Prilagođeni dizajn poliesterske tkanine za sublimaciju boja na platnu
Prilagođeni dizajn poliesterske tkanine za sublimaciju boja na platnu
Opis proizvoda:
| Naziv proizvoda | Tkanina za sublimacijski tisak od poliestera, platno |
| Opis | 100% poliester |
| Tinta | inkjet tisak, digitalni tisak |
| Debljina | Srednja težina |
| Boja | White |
| Težina | 110 g/m²±5g) |
| Primjena | Zastave, zaslon, prednje osvjetljenje itd. |
| Maksimalna širina | 90-250 cm |
| Standardna duljina | 80m/100m/150m/jumbo rola |
| Vrijeme isporuke | 20-30 radnih dana |
| Paket | Htvrda cijev s tkanim vrećicama ili folijama s mjehurićima zraka |
Značajke:
1. Bez PVC-a/ bez ftalata
2. Otporno na kidanje
3. anti-UV
4. Ekološki prihvatljivo
5. Dobra penetracija
Primjena:
1. Uređenje doma
2. umjetnička reprodukcija
3. tkanina s pozadinskim osvjetljenjem
4. svjetlosna kutija
Napišite svoju poruku ovdje i pošaljite nam je










