Kineski tvornički papir za sublimaciju boje u roli, tiskan u Guangzhouu, papir za sublimaciju transfera 50 g 70 g 90 g 100 g
Kineski tvornički papir za sublimaciju boje u roli, tiskan u Guangzhouu, papir za sublimaciju transfera 50 g 70 g 90 g 100 g
Opis proizvoda:
| Naziv proizvoda | Papir za sublimacijski transfer boje |
| Opis | 100% poliester,Rastezljiva tkanina |
| Tinta | Sublimacijski pisač |
| Debljina | Mala težina |
| Boja | Čisto bijela |
| Težina | 31/38/40/50/70/90 g/m²±5g) |
| Primjena | Odjeća, tekstil, konfekcijski predmeti, zavjese |
| Maksimalna širina | 3,2/5 m |
| Standardna duljina | 300/500/1000/1500/3000/10000 m |
| Vrijeme isporuke | 20-30 radnih dana |
| Paket | Htvrda cijev s tkanim vrećicama ili folijama s mjehurićima zraka |
Značajke:
1. Bez PVC-a/ bez ftalata
2. Otporno na kidanje
3. anti-UV
4. Ekološki prihvatljivo
5. Najveći prinos transfera
Primjena:
1. mrežasta ograda
2. zastave za plažu
3. zastave od perja
4. Na otvorenom
Napišite svoju poruku ovdje i pošaljite nam je










