Materijal za reklamni tisak, sublimacija boje, tkanina za zastave, tekstilna folija, pletena poliesterska tkanina za sublimaciju zastave u roli
Materijal za reklamni tisak, sublimacija boje, tkanina za zastave, tekstilna folija, pletena poliesterska tkanina za sublimaciju zastave u roli
Opis proizvoda:
| Naziv proizvoda | Tekstilna folija za sublimaciju boje, pleteni poliester |
| Opis | 100% poliester,Pokrivač |
| Tinta | Izravni subtlačni prijenos boje, prijenos boje na papir |
| Debljina | Mala težina |
| Boja | White |
| Težina | 110 g/m² ili prilagođeno |
| Primjena | Fzaostaje,transparenti |
| Maksimalna širina | 1-3,2 m |
| Standardna duljina | 100 m / 110 jardi |
| Vrijeme isporuke | 20-30 radnih dana |
| Paket | Htvrda cijev s tkanim vrećicama ili folijama s mjehurićima zraka |
Značajke:
1. Bez PVC-a, ekološki prihvatljivo
2. Otporno na kidanje
3. RECIKLIRANA pređa za proizvodnju
4. Pojačavanje boja
5. Otporno na gužvanje
Primjena:
1. Pleteni omot
2. zastave za plažu
3. zastave od perja
4. Na otvorenom
Napišite svoju poruku ovdje i pošaljite nam je










