260 g/m² Materijal za pozadinsko osvjetljenje s sublimacijom boje Glatki tkani poliester s izvrsnom propusnošću svjetlosti i performansama boja
260 g/m² Materijal za pozadinsko osvjetljenje s sublimacijom boje Glatki tkani poliester s izvrsnom propusnošću svjetlosti i performansama boja
Opis proizvoda:
| Naziv proizvoda | Materijal za sublimaciju boje s pozadinskim osvjetljenjem: glatki tkani poliester |
| Opis | 100% poliester |
| Tinta | Izravni subtlačni prijenos boje, prijenos boje na papir |
| Debljina | Srednja težina |
| Boja | bijela prednja strana i crna stražnja strana |
| Težina | 260 g/m²±5g) |
| Primjena | Vanjski, banner, tkani i pleteni |
| Maksimalna širina | 1,07 m/1,27 m/1,37 m/1,52 m |
| Standardna duljina | 100 m/120 m |
| Vrijeme isporuke | 20-30 radnih dana |
| Paket | Kraft papir / tvrda cijev |
Značajke:
1. Vodootporan
2. Otporno na kidanje
3. Brzo sušenje
4. Ekološki prihvatljivo
5. Dobra penetracija
Primjena:
1. mrežasta ograda
2. Aktivna odjeća
3. zastave od perja
4. Na otvorenom
Napišite svoju poruku ovdje i pošaljite nam je










