180gsm poliesterska tkanina s pozadinskim osvjetljenjem za sublimacijski transfer boje za stropnu kutiju
180gsm poliesterska tkanina s pozadinskim osvjetljenjem za sublimacijski transfer boje za stropnu kutiju
Opis proizvoda:
| Naziv proizvoda | Poliesterska tkanina s pozadinskim osvjetljenjem za prijenos boje i sublimacijski tisak |
| Opis | 100% poliesterska tkanina za sublimaciju boje |
| Tinta | Tinta za sublimaciju boje/transfer/lateks/UV |
| Debljina | Mala težina |
| Boja | White |
| Težina | 50-550 g/m²±5g) |
| Primjena | Tkanina za transparente/Tkanina za zastave |
| Maksimalna širina | 1-3,2 m |
| Standardna duljina | 100 m/120 m |
| Vrijeme isporuke | 20-30 radnih dana |
| Paket | Htvrda cijev s tkanim vrećicama ili folijama s mjehurićima zraka |
Značajke:
1. Bez PVC-a/ bez ftalata
2. Otporno na kidanje
3. anti-UV
4. Ekološki prihvatljivo
5. Dobra penetracija
Primjena:
1. Uređenje doma
2. Tekstilni jastuk
3. zastave od perja
4. Na otvorenom
Napišite svoju poruku ovdje i pošaljite nam je










