100D Pongee tkanina za zastave, sublimacijsko bojenje, direktno inkjet printanje, 100 g/m² poliesterska prazna tkanina, mekana tkanina za zastave, jednostavna za šivanje
100D Pongee tkanina za zastave, sublimacijsko bojenje, direktno inkjet printanje, 100 g/m² poliesterska prazna tkanina, mekana tkanina za zastave, jednostavna za šivanje
Opis proizvoda:
| Naziv proizvoda | 100D Pongee tkanina za sublimaciju bojanja zastave |
| Opis | Oxford100% poliester |
| Tinta | Izravni subtlačni prijenos boje, prijenos boje na papir |
| Debljina | Srednja težina |
| Boja | White |
| Težina | 100 g/m²±5g) |
| Primjena | Vanjski, banner, tkani i pleteni |
| Maksimalna širina | 90-320 cm |
| Standardna duljina | 100 m/120 m |
| Vrijeme isporuke | 20-30 radnih dana |
| Paket | Htvrda cijev s tkanim vrećicama ili folijama s mjehurićima zraka |
Značajke:
1. Vodootporan
2. Otporno na kidanje
3. Brzo sušenje
4. Ekološki prihvatljivo
5. Dobra penetracija
Primjena:
1. mrežasta ograda
2. Aktivna odjeća
3. zastave od perja
4. Na otvorenom
Napišite svoju poruku ovdje i pošaljite nam je










