Groothandel wyt papierrol hege kwaliteit 100gsm oanpasbere grutte hege-oerdrachtsnelheid Jersey sublimaasje printstoffen tekstyl
Groothandel wyt papierrol hege kwaliteit 100gsm oanpasbere grutte hege-oerdrachtsnelheid Jersey sublimaasje printstoffen tekstyl
Produktbeskriuwing:
| Produktnamme | Hege-oerdrachtsnelheid Jersey Sublimaasje Print Stoffen Tekstilen |
| Beskriuwing | Tapast om inket en polyesterstof te fersprieden |
| Inket | Dye Sub Direkt, Dye Sub Papier Oerdracht |
| Dikte | Middelgewicht |
| Kleur | White |
| Gewicht | 40/50/60/70/90/100gsm (±5g) |
| Oanfraach | Ffertragingen,banieren |
| Maksimale breedte | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Standert lingte | 100m/120m |
| Trochrintiid | 20-30 wurkdagen |
| Pakket | Hhurde buis mei woven tassen of luchtbellenfilms |
Eigenskippen:
1. Wetterdicht
2.Tear-resistint
3. Fluchdroech
4. Wynbestindich
5. Goede penetraasje
Oanfraach:
1. gaashek
2. Sportklean
3. fearflaggen
4. Bûten
Skriuw jo berjocht hjir en stjoer it nei ús










