Rôle Polyester Knitted Fabric Dye Sublimation foar Flaggen
Rôle Polyester Knitted Fabric Dye Sublimation foar Flaggen
Produktbeskriuwing:
| Produktnamme | Rôle Polyester Knitted Fabric Dye Sublimation foar Flaggen |
| Beskriuwing | 100% Polyester,Stretchstof |
| Inket | Dye Sub Direkt, Dye Sub Papier Oerdracht |
| Dikte | Licht gewicht |
| Kleur | White |
| Gewicht | 110gsm(±5g) |
| Oanfraach | Ffertragingen,banieren |
| Maksimale breedte | 3,2/5m |
| Standert lingte | 100m/120m |
| Trochrintiid | 20-30 wurkdagen |
| Pakket | Hhurde buis mei woven tassen of luchtbellenfilms |
Eigenskippen:
1. PVC-frij / Ftalaatfrij
2.Tear-resistint
3.anty-UV
4. Miljeufreonlik
5. Goede penetraasje
Oanfraach:
1. gaashek
2. strânflaggen
3. fearflaggen
4. Bûten
Skriuw jo berjocht hjir en stjoer it nei ús










