Oanpaste grutte full-colour polyester printing spanningsstof hege kwaliteit kleurstof-sublimaasje tafelkleed foar thúsbeurzen
Oanpaste grutte full-colour polyester printing spanningsstof hege kwaliteit kleurstof-sublimaasje tafelkleed foar thúsbeurzen
Produktbeskriuwing:
| Produktnamme | Oanpaste grutte full-colour polyester printing spanningsstof |
| Beskriuwing | 100% Polyester |
| Inket | Hot transfer printing, Digital printing, Silk Screen Print |
| Dikte | Middelgewicht |
| Kleur | White |
| Gewicht | 150gsm (±5g) |
| Oanfraach | Thús, Bûten, Hotel, Brulloft, Feest, Banket |
| Maksimale breedte | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Standert lingte | 100m/120m |
| Trochrintiid | 20-30 wurkdagen |
| Pakket | Hhurde buis mei woven tassen of luchtbellenfilms |
Eigenskippen:
1. PVC-frij / Ftalaatfrij
2.Tear-resistint
3.anty-UV
4. Miljeufreonlik
5. Goede penetraasje
Oanfraach:
1. gaashek
2. strânflaggen
3. fearflaggen
4. Bûten
Skriuw jo berjocht hjir en stjoer it nei ús










