Sina Fabriek Dye Sublimaasje Papierrol Printe yn Guangzhou Transfer Sublimaasje Papier 50g 70g 90g 100g
Sina Fabriek Dye Sublimaasje Papierrol Printe yn Guangzhou Transfer Sublimaasje Papier 50g 70g 90g 100g
Produktbeskriuwing:
| Produktnamme | Kleurstofsublimaasje-oerdrachtpapier |
| Beskriuwing | 100% Polyester,Stretchstof |
| Inket | Sublimaasjeprinter |
| Dikte | Licht gewicht |
| Kleur | Puur wyt |
| Gewicht | 31/38/40/50/70/90gsm (±5g) |
| Oanfraach | Klean, tekstyl, klean, gerdyn |
| Maksimale breedte | 3,2/5m |
| Standert lingte | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Trochrintiid | 20-30 wurkdagen |
| Pakket | Hhurde buis mei woven tassen of luchtbellenfilms |
Eigenskippen:
1. PVC-frij / Ftalaatfrij
2.Tear-resistint
3.anty-UV
4. Miljeufreonlik
5. Heechste oerdrachtopbringst
Oanfraach:
1. gaashek
2. strânflaggen
3. fearflaggen
4. Bûten
Skriuw jo berjocht hjir en stjoer it nei ús










