260gsm kleurstofsublimaasje efterljocht materiaal glêd woven polyester mei poerbêste ljochttransmisje en kleurprestaasjes
260gsm kleurstofsublimaasje efterljocht materiaal glêd woven polyester mei poerbêste ljochttransmisje en kleurprestaasjes
Produktbeskriuwing:
| Produktnamme | Kleurstofsublimaasje Efterljochtmateriaal Glêd Woven Polyester |
| Beskriuwing | 100% Polyester |
| Inket | Dye Sub Direkt, Dye Sub Papier Oerdracht |
| Dikte | Middelgewicht |
| Kleur | wite foarkant en swarte efterkant |
| Gewicht | 260gsm (±5g) |
| Oanfraach | Bûten, banner, weefd en breide |
| Maksimale breedte | 1,07m/1,27m/1,37m/1,52m |
| Standert lingte | 100m/120m |
| Trochrintiid | 20-30 wurkdagen |
| Pakket | Kraftpapier / hurde buis |
Eigenskippen:
1. Wetterdicht
2.Tear-resistint
3. Fluchdroech
4. Miljeufreonlik
5. Goede penetraasje
Oanfraach:
1. gaashek
2. Sportklean
3. fearflaggen
4. Bûten
Skriuw jo berjocht hjir en stjoer it nei ús










