250gsm Woven Block-out Fabric foar Dye Sublimation Dûbele Sides Block-out Flags
250gsm Woven Block-out Fabric foar Dye Sublimation Dûbele Sides Block-out Flags
Produktbeskriuwing:
| Produktnamme | Woven Block-out Fabric foar dûbele kanten fan kleurstofsublimaasje |
| Beskriuwing | 100% polyester teksturearre trijefâldich woven blockout stof |
| Inket | inkjetprintsjen, digitaal printsjen |
| Dikte | Middelgewicht |
| Kleur | wyt / swart / wite struktuer |
| Gewicht | 250gsm (±5g) |
| Oanfraach | hingjende mouwen, dûbele sydflaggen |
| Maksimale breedte | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Standert lingte | 80m/100m/150m/jumborol |
| Trochrintiid | 20-30 wurkdagen |
| Pakket | Hhurde buis mei woven tassen of luchtbellenfilms |
Eigenskippen:
1. PVC-frij / Ftalaatfrij
2.Tear-resistint
3.anty-UV
4. Miljeufreonlik
5. Flamfertrager
Oanfraach:
1. Hûsdekoraasje
2.keunstreproduksje
3. efterljochte stof
4. ljochtdoaze
Skriuw jo berjocht hjir en stjoer it nei ús










