180gsm Polyester Fabric Dye Sublimation Transfer Printing Backlit Fabric foar Plafondljochtdoaze
180gsm Polyester Fabric Dye Sublimation Transfer Printing Backlit Fabric foar Plafondljochtdoaze
Produktbeskriuwing:
| Produktnamme | Polyester stof kleurstof sublimaasje oerdracht printsjen efterljocht |
| Beskriuwing | 100% Polyester Dye Sublimaasjestof |
| Inket | Sublimaasje-inkt/oerdracht/latex/UV |
| Dikte | Licht gewicht |
| Kleur | White |
| Gewicht | 50-550gsm²±5g) |
| Oanfraach | bannerstof/flaggestof |
| Maksimale breedte | 1-3.2m |
| Standert lingte | 100m/120m |
| Trochrintiid | 20-30 wurkdagen |
| Pakket | Hhurde buis mei woven tassen of luchtbellenfilms |
Eigenskippen:
1. PVC-frij / Ftalaatfrij
2.Tear-resistint
3.anty-UV
4. Miljeufreonlik
5. Goede penetraasje
Oanfraach:
1. Hûsdekoraasje
2. Tekstiel-Kussen
3. fearflaggen
4. Bûten
Skriuw jo berjocht hjir en stjoer it nei ús










