Tukkumyynti Valkoinen paperirulla Korkealaatuinen 100gsm Mukautettava koko Korkean siirtonopeuden Jersey Sublimaatiopainatuskankaat Tekstiilit
Tukkumyynti Valkoinen paperirulla Korkealaatuinen 100gsm Mukautettava koko Korkean siirtonopeuden Jersey Sublimaatiopainatuskankaat Tekstiilit
Tuotteiden kuvaus:
| Tuotteen nimi | Korkean siirtonopeuden Jersey Sublimaatiopainatuskankaat Tekstiilit |
| Kuvaus | Levitetään dispersiomusteelle ja polyesterikankaalle |
| Muste | Dye Sub Direct, Dye Sub -paperisiirto |
| Paksuus | Keskipainoinen |
| Väri | Whitti |
| Paino | 40/50/60/70/90/100 g/m²±5g) |
| Hakemus | Fviiveet,bannerit |
| Maksimileveys | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Vakiopituus | 100m/120m |
| Läpimenoaika | 20–30 työpäivää |
| Paketti | Hkova putki kudotuilla pusseilla tai ilmakuplakalvoilla |
Ominaisuudet:
1.Vedenpitävä
2. Repäisykestävä
3.Nopeasti kuivuva
4. Tuulenpitävä
5. Hyvä tunkeutumiskyky
Sovellus:
1.verkkoaita
2. Aktiivivaatteet
3. sulkaliput
4. Ulkona
Kirjoita viestisi tähän ja lähetä se meille










