Roll Polyester Neulottu kangas Värisublimaatio lippuja varten
Roll Polyester Neulottu kangas Värisublimaatio lippuja varten
Tuotteiden kuvaus:
| Tuotteen nimi | Roll Polyester Neulottu kangas Värisublimaatio lippuja varten |
| Kuvaus | 100% polyesteriä,Joustava kangas |
| Muste | Dye Sub Direct, Dye Sub -paperisiirto |
| Paksuus | Kevyt |
| Väri | Whitti |
| Paino | 110 g/m²±5g) |
| Hakemus | Fviiveet,bannerit |
| Maksimileveys | 3,2/5 m |
| Vakiopituus | 100m/120m |
| Läpimenoaika | 20–30 työpäivää |
| Paketti | Hkova putki kudotuilla pusseilla tai ilmakuplakalvoilla |
Ominaisuudet:
1. PVC-vapaa / ftalaattivapaa
2. Repäisykestävä
3.UV-suoja
4. Ympäristöystävällinen
5. Hyvä tunkeutumiskyky
Sovellus:
1.verkkoaita
2. rantaliput
3. sulkaliput
4. Ulkona
Kirjoita viestisi tähän ja lähetä se meille










