Polydex-kangassublimaatiorulla, 100 % polyesteriä, interlock-jerseykangas, valkoinen sublimaatiopainatukseen
Polydex-kangassublimaatiorulla, 100 % polyesteriä, interlock-jerseykangas, valkoinen sublimaatiopainatukseen
Tuotteiden kuvaus:
| Tuotteen nimi | polydex-kangas sublimaatiorulla 100% polyesteriä, interlock-jerseytä, valkoinen kangas sublimaatiopainatukseen |
| Kuvaus | 100% polyesterineulottu kangas, verkko |
| Muste | Dye Sub Direct, Dye Sub -paperisiirto |
| Paksuus | Kevyt |
| Väri | Whitti |
| Paino | 145 g/m²±5g) |
| Hakemus | Markiisi, Auto, Huopa, Laukku, Vuodevaatteet, Viltti |
| Maksimileveys | 58/60" |
| Vakiopituus | 100m/120m |
| Läpimenoaika | 20–30 työpäivää |
| Paketti | Hkova putki kudotuilla pusseilla tai ilmakuplakalvoilla |
Ominaisuudet:
1. PVC-vapaa / ftalaattivapaa
2. Repäisykestävä
3.UV-suoja
4. Ympäristöystävällinen
5. Hyvä tunkeutumiskyky
Sovellus:
1.verkkoaita
2. rantaliput
3. sulkaliput
4. Ulkona
Kirjoita viestisi tähän ja lähetä se meille










