Räätälöity koko 70g, 90g, 100g lämmönsiirtovärisublimaatiopainopaperi
Räätälöity koko 70g, 90g, 100g lämmönsiirtovärisublimaatiopainopaperi
Tuotteiden kuvaus:
| Tuotteen nimi | Mukautettu kokoinen värillinen polyesteripainatusjännityskangas |
| Kuvaus | 100% polyesteriä |
| Muste | Kuuma siirtopainatus, digitaalinen painatus, silkkipaino |
| Paksuus | Keskipainoinen |
| Väri | puhtaan valkoinen |
| Paino | 70 g, 90 g, 100 g |
| Hakemus | vaatteet; tekstiilit; vaate, verho |
| Siso | 17" / 42 CM,25" / 61CM, 73" / 183CM |
| Vakiopituus | 100m/120m |
| Läpimenoaika | 20–30 työpäivää |
| Paketti | Hkova putki kudotuilla pusseilla tai ilmakuplakalvoilla |
Ominaisuudet:
1. PVC-vapaa / ftalaattivapaa
2. Repäisykestävä
3.UV-suoja
4. Ympäristöystävällinen
5. Hyvä tunkeutumiskyky
Sovellus:
1.verkkoaita
2. rantaliput
3. sulkaliput
4. Ulkona
Kirjoita viestisi tähän ja lähetä se meille










