Räätälöity suunnittelu polyesteriväri sublimaatiotulostuskangas kankaalle
Räätälöity suunnittelu polyesteriväri sublimaatiotulostuskangas kankaalle
Tuotteiden kuvaus:
| Tuotteen nimi | Polyesterivärisublimaatiopainatuskangas |
| Kuvaus | 100% polyesteriä |
| Muste | mustesuihkutulostus, digitaalinen tulostus |
| Paksuus | Keskipainoinen |
| Väri | Whitti |
| Paino | 110 g/m²±5g) |
| Hakemus | Liput, näyttö, etuvalaistus jne. |
| Maksimileveys | 90–250 cm |
| Vakiopituus | 80 m / 100 m / 150 m / jättirulla |
| Läpimenoaika | 20–30 työpäivää |
| Paketti | Hkova putki kudotuilla pusseilla tai ilmakuplakalvoilla |
Ominaisuudet:
1. PVC-vapaa / ftalaattivapaa
2. Repäisykestävä
3.UV-suoja
4. Ympäristöystävällinen
5. Hyvä tunkeutumiskyky
Sovellus:
1. Kodinsisustus
2. taiteen jäljentäminen
3. taustavalaistu kangas
4.valolaatikko
Kirjoita viestisi tähän ja lähetä se meille










