Mukautettu kokoinen värillinen polyesteripainatusjännityskangas, korkealaatuinen sublimaatiopainotekniikkaan perustuva pöytäliina kotimessuille
Mukautettu kokoinen värillinen polyesteripainatusjännityskangas, korkealaatuinen sublimaatiopainotekniikkaan perustuva pöytäliina kotimessuille
Tuotteiden kuvaus:
| Tuotteen nimi | Mukautettu kokoinen värillinen polyesteripainatusjännityskangas |
| Kuvaus | 100% polyesteriä |
| Muste | Kuuma siirtopainatus, digitaalinen painatus, silkkipaino |
| Paksuus | Keskipainoinen |
| Väri | Whitti |
| Paino | 150 g/m²±5g) |
| Hakemus | Koti, Ulkona, Hotelli, Häät, Juhlat, Banquet |
| Maksimileveys | 76 cm x 183 cm x 76 cm/ 76 cm x 244 cm x 76 cm |
| Vakiopituus | 100m/120m |
| Läpimenoaika | 20–30 työpäivää |
| Paketti | Hkova putki kudotuilla pusseilla tai ilmakuplakalvoilla |
Ominaisuudet:
1. PVC-vapaa / ftalaattivapaa
2. Repäisykestävä
3.UV-suoja
4. Ympäristöystävällinen
5. Hyvä tunkeutumiskyky
Sovellus:
1.verkkoaita
2. rantaliput
3. sulkaliput
4. Ulkona
Kirjoita viestisi tähän ja lähetä se meille










