Kiinan tehdas, sublimaatiopaperirulla, painettu Guangzhoussa, siirtosublimaatiopaperi, 50 g, 70 g, 90 g, 100 g
Kiinan tehdas, sublimaatiopaperirulla, painettu Guangzhoussa, siirtosublimaatiopaperi, 50 g, 70 g, 90 g, 100 g
Tuotteiden kuvaus:
| Tuotteen nimi | Värisublimaatiosiirtopaperi |
| Kuvaus | 100% polyesteriä,Joustava kangas |
| Muste | Sublimaatiotulostin |
| Paksuus | Kevyt |
| Väri | Puhtaan valkoinen |
| Paino | 31/38/40/50/70/90 g/m²±5g) |
| Hakemus | Vaatteet, tekstiilit, vaatteet, verhot |
| Maksimileveys | 3,2/5 m |
| Vakiopituus | 300/500/1000/1500/3000/10000 m |
| Läpimenoaika | 20–30 työpäivää |
| Paketti | Hkova putki kudotuilla pusseilla tai ilmakuplakalvoilla |
Ominaisuudet:
1. PVC-vapaa / ftalaattivapaa
2. Repäisykestävä
3.UV-suoja
4. Ympäristöystävällinen
5. Korkein siirtosuoritus
Sovellus:
1.verkkoaita
2. rantaliput
3. sulkaliput
4. Ulkona
Kirjoita viestisi tähän ja lähetä se meille










